Přijmeme instruktory letních aktivit

Nabízíme brigádu na období červen – září, s možností prodloužení na delší období. Zajímavé platové podmínky, flexibilní pracovní doba, pohodový pracovní kolektiv.
PRÁCE A ZÁBAVA V JEDNOM BALENÍ.
Více informací sdělíme osobně na Monínci, nebo na telefonním čísle 604 332 565.

Přijmeme instruktory lyžování a snowboardingu

Máte rádi lyžování? Chcete strávit zimu na svahu, v příjemném kolektivu mladých lidí a ještě si přitom vydělat? Zde je seznam volných pozic pro sezónu 2017/2018.

 Instruktor lyžování / snowboardingu

Co požadujeme
kladný vztah k horám, výborné lyžařské/snowboardové dovednosti, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, znalost cizích jazyků výhodou (AJ, NJ…)

Co nabízíme
zajímavé platové ohodnocení, firemní oblečení, zvýhodněné ubytování, zvýhodněné stravování, možnost získání licence instruktor lyžování/snb, sezónní permanentku, servis lyží zdarma

Pokud máte zájem o práci v naší lyžařské škole, pošlete přihlášku e-mailem na adresu info@jirsasport.cz, kde nezapomeňte uvést jméno, příjmení, adresu, datum narození, telefon, vzdělání (licence) a možnost spolupráce (celosezónní, přes týden, víkendy…). Více informací buď osobně, nebo na tel. 604 332 565

varB

Obsluha půjčovny

Co požadujeme
komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, uživatelskou dovednost práce na PC, znalost cizích jazyků výhodou (AJ, NJ…)

Co nabízíme

zajímavé platové ohodnocení, firemní oblečení, zvýhodněné ubytování, zvýhodněné stravování, servis lyží zdarma